International Products Exhibition


V Číně je o veletrh CZECH REPUBLIC BUSINESS EXPO 2017 velký zájem

Díky dlouhodobé spolupráci s Governance Institut se zvyšuje zájem čínských podnikatelů o účast na mezinárodním veletrhu Czech Republic Business Expo 2017.

Již od spuštění projektu Czech Republic Product intenzivně spolupracujeme s Governance Institut. Governance Institute je nezisková organizace, která již řadu let pomáhá českým malým a středním firmám podporovat obchod, zvyšovat informovanost a odstraňovat bariéry při vstupu na asijské trhy. Díky zkušenostem a výrazné pomoci ředitele institutu Tomáše Paly a jeho týmu můžeme reklamní kampaň v Číně věnovanou projektu Czech Republic Product i veletrhu Czech Republic Business Expo 2017 považovat za úspěšnou.

Již jsme Vás informovali o setkání zástupců z české privátní a státní sféry s delegací z čínské provincie Liaoning, na němž byla podepsaná tři memoranda o spolupráci v oblasti farmacie, logistiky a turismu. Radek Kubíček, zakladatel značky Czech Republic Product, jenž se říjnové akce také zúčastnil, považuje rozvoj spolupráce mezi oběma zeměmi za velmi přínosný. „Díky spolupráci s Governance Institutem i s Velvyslanectvím Čínské lidové republiky lze na veletrhu očekávat silné zastoupení čínských podnikatelů. Zájem ze strany čínských obchodních partnerů je vysoký a můžeme ho spatřovat napříč různými výrobními obory“.

V minulém týdnu shodou okolností Olomoucký kraj navštívila čínská velvyslankyně J.E.Ma Keqing. Společným tématem jednání paní velvyslankyně a hejtmana Ladislava Oklešťka byla především spolupráce Olomouckého kraje s čínskými provinciemi Yunnan a Fujian a další možnosti prohlubování partnerských vztahů. Více o návštěvě čínské velvyslankyně zde.

Mezi zájemci o spolupráci s Českou republikou jsou také čínští investoři, kteří poptávají investiční příležitosti nejen v Olomouckém kraji, což nabízí možnost rozvoje spolupráce také pro města a obce.

Mezinárodní veletrh Czech Republic Business Expo 2017 přinese firmám a exportérům nejen z olomouckého regionu široké možnosti navázání spolupráce. Stejně jako raketově roste zájem zahraničních obchodních partnerů, zvyšuje se zájem o pozice vystavovatelů, proto bychom chtěli doporučit všem zájemcům, kteří se chtějí veletrhu zúčastnit, aby s přihláškami neotáleli.


Czech republic product © 2017