International Products Exhibition


Spuštění webových stránek k veletrhu Czech Republic Business Expo 2017

Ve druhé polovině února byly oficiálně spuštěny webové stránky k 1. ročníku mezinárodního multioborového veletrhu Czech Republic Business Expo 2017. Stránky jsou dostupné na adrese www.crpexpo.com

Mezinárodní multioborový veletrh Czech Republic Business Expo 2017 proběhne ve dnech 12. -14. září 2017 v Olomouci. Pilotní ročník veletrhu bude zaměřen na elektroniku a elektrotechniku, kybernetiku a informační technologie, energetiku, stavebnictví, zdravotnictví, strojírenství, potravinářství a zemědělství, dopravu a cestovní ruch.

Webové stránky www.crpexpo.com obsahují kompletní informace o veletrhu, doprovodných konferencích i B2B setkáních a přináší aktuální informace pro vystavovatele, účastníky B2B setkání i návštěvníky z řad široké veřejnosti. Informace na webových stránkách jsou uveřejňovány v českém, anglickém a ruském jazyce.

Vystavovatelé mají možnost objednávat své expozice do 30. dubna 2017. Do stejného termínu se mají možnost přihlásit zájemci o B2B setkání, kteří se rozhodnou nevyužít možnosti prezentace na veletržním stánku. Katalog vystavovatelů a seznam účastníků B2B setkání bude pravidelně aktualizován.

Jak jsme Vás již informovali, během přípravných prací na veletrh probíhají intenzivní jednání se zahraničními zastupitelskými úřady. Přehled velvyslanectví, které již přislíbily spolupráci a aktivní účast při prezentaci obchodních a investičních příležitostí jednotlivých zemí najdete na stránkách v sekci Partneři.

Záštitu veletrhu Czech Republic Business Expo 2017 již udělili prezident České republiky Miloš Zeman, primátor statutárního města Olomouce Antonín Staněk, 1. náměstek hejtmana Olomouckého kraje Jiří Zemánek, předseda Úřadu průmyslového vlastnictví Josef Kratochvíl a předseda Svazu města a obcí František Lukl.

web_homepage


Czech republic product © 2017