International Products Exhibition


Informace pro návštěvníky

Veletrh Czech Republic Business Expo 2017 je určen nejen odborné, ale i široké veřejnosti, proto v nabídce rozlišujeme dva typy návštěvníků:

1. Návštěvník

Návštěvník z řad široké veřejnosti, který má zájem seznámit se s nabídkou veletrhu, zjistit novinky z různých oborů nebo ochutnat národní speciality účastnických zemí. Návštěvník má možnost zakoupit si vstupenku na místě, a to buď jednodenní v hodnotě 150,- CZK/ 5,50 EUR nebo třídenní v hodnotě 400,- CZK/ 15 EUR. Organizátor poskytuje slevy pro studenty a seniory. Návštěvník obdrží barevný pásek na ruku, jenž mu umožní vstup do jednotlivých pavilonů i venkovního areálu výstaviště. Návštěvník nebude mít přístup do konferenčních prostor, v nichž budou probíhat tematické konference a B2B setkání.

***

2. Business návštěvník (vstupenka BUSINESS VISITOR)

Business návštěvník je účastník veletrhu, který se bude účastnit nejen veřejné části veletrhu, ale také konferencí, prezentací obchodních a investičních příležitostí jednotlivých zemí a B2B setkání. Vstupenka Business Visitor je vhodná pro firmy, které se rozhodnou nevyužít možnosti prezentace na veletržním stánku. Business návštěvník bude mít přístup do jednotlivých pavilonů i venkovního areálu výstaviště i uzavřených konferenčních prostor.

Přihláška pro business návštěvníka a veškeré podmínky pro účast na B2B setkání jsou k dispozici zde.

Registrační poplatek za B2B setkání činí 10 000,- CZK/ 370 EUR. Počet B2B setkání dle vlastního výběru není limitován. Pro vystavovatele je stanovena snížená sazba 3 000 CZK/ 110 EUR. Výběr obchodních partnerů pro B2B setkání bude probíhat až po kompletaci materiálů všech účastníků – zájemců o B2B setkání. Poplatek slouží k zajištění hladkého průběhu B2B setkání a cílené propagace účastníků potenciálním obchodním partnerům.

***

Základní informace o veletrhu

Doprava a parkování

Restaurace

Ubytování

Místo konání

***


Czech republic product © 2017