International Products Exhibition


Objednávka

Každá společnost, obchodní komora, město, kraj nebo jiná organizace mají možnost zvolit si pronájem vymezené plochy bez vybavení nebo veletržního stánku se základním vybavením (viz nabídku níže).

Rozmístění expozic bude určováno organizátorem veletrhu. Pavilony budou rozděleny podle oborů, jednotlivé pavilony pak budou řazeny sektorově. Stánky o velikosti větší než 10 m2 budou primárně umisťovány v pavilonu A. Ostatní pavilony budou určeny pro stánky o velikosti 2-8 m2. Stánky zahraničních vystavovatelů budou umístěny v Domě zahraniční spolupráce.

Venkovní areál je určen především minipivovarům a také prodejcům, distributorům a výrobcům národních specialit, potravinářských a zemědělských produktů.

***

Máte zájem zúčastnit se veletrhu Czech Republic Business Expo 2017, ale nejste si jisti, co si ze široké nabídky služeb vybrat? Máte zájem vystavovat, účastnit se jen B2B setkání nebo Vás zaujal program některého z konferenčních dní? Chcete připravit nabídku přímo na míru? Vyplňte nezávaznou registraci a odborníci z našeho obchodního oddělení Vás budou kontaktovat, poradí Vám s výběrem optimální varianty a najdou nejvhodnější řešení účasti přímo pro Vás. Klikněte na:

NEZÁVAZNÁ REGISTRACE POUZE PRO ZAHRANIČNÍ ÚČASTNÍKY

***

Vyplněný profil společnosti spolu s přihláškou zašlete nejpozději do 30. června 2017 na adresu registration2017@czechrepublicproduct.com.

***

Přihláška/objednávka pro české vystavovatele

Kompletní nabídka pro české vystavovatele

Profil vystavovatele

***

Přihláška/objednávka pro zahraniční vystavovatele

Kompletní nabídka pro zahraniční vystavovatele

Profil vystavovatele

***

Přihláška/objednávka pro ambasády a zahraniční obchodní komory

Kompletní nabídka pro ambasády a zahraniční obchodní komory

Profil vystavovatele


Czech republic product © 2017