International Products Exhibition


Přihláška

BUSINESS NÁVŠTĚVNÍK (VSTUPENKA BUSINESS VISITOR)

Business návštěvník je účastník veletrhu, který se bude účastnit nejen veřejné části veletrhu, ale také konferencí, prezentací obchodních a investičních příležitostí jednotlivých zemí a B2B setkání. Vstupenka Business Visitor je vhodná pro firmy, které se rozhodnou nevyužít možnosti prezentace na veletržním stánku. Business návštěvník bude mít přístup do jednotlivých pavilonů, venkovního areálu výstaviště i uzavřených konferenčních prostor.

Pro účast na předjednaných B2B setkáních je nutné uhradit registrační poplatek v hodnotě 10 000 CZK. Pro vystavovatele je stanoven snížený registrační poplatek 3 000 CZK. Počet B2B setkání dle vlastního výběru není limitován. Výběr obchodních partnerů pro B2B setkání bude probíhat až po kompletaci materiálů všech účastníků – zájemců o B2B setkání. Poplatek slouží k zajištění hladkého průběhu B2B setkání a cílené propagace účastníků potenciálním obchodním partnerům.

Přihláška pro business návštěvníka

Profil účastníka B2B setkání

Vyplněnou přihlášku i s profilem účastníka zašlete nejpozději do 30. června 2017 na adresu registration2017@czechrepublicproduct.com.


Czech republic product © 2017